Komunikat w związku z Zarządzeniem nr 18 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

12 03.2020

W związku z ogłoszonym wczoraj Zarządzeniem nr 18 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w sprawie „Zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie” wstrzymujemy przeprowadzanie kursów Uniwersytetu Otwartego SGGW.

Zarządzenie obowiązuje do odwołania. Nade wszystko stawiamy Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Zależy nam również, aby mogli Państwo poszerzać swoje horyzonty i korzystać z kursów proponowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW. Dlatego nie zamykamy zapisów na nasze kursy, a o ostatecznej decyzji odnośnie danych kursów informować będziemy na bieżąco bliżej terminów uruchomienia kursów.