Dla firm

Kursy i szkolenia dla firm, instytucji i nie tylko – zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy w zakresie organizowania kursów i szkoleń firmy, instytucje oraz osoby prywatne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kursem dostosowanym do Państwa potrzeb i wymagań zapraszamy do kontaktu z nami. Możemy zająć się organizacją kursu/szkolenia na każdy interesujący Państwa temat. Miejsce kursu, jego termin, zakres tematyczny i czasowy ustalimy wspólnie z Państwem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z kursów już istniejących w naszej ofercie, w porozumieniu z wykładowcą zorganizujemy kurs w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani kursem nie występującym aktualnie w ofercie UO SGGW ustalimy z Państwem zakres tematyczny kursu i zorganizujemy kurs w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu.

Istnieje możliwość zorganizowania kursu w salach zapewnionych przez UO SGGW w Warszawie, w Państwa firmie/instytucji lub w innym miejscu. Istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia wyjazdowego w jednostkach SGGW zlokalizowanych w różnych częściach kraju, dysponujących miejscami noclegowymi i salami konferencyjnymi: Ośrodek w Kirach, Ośrodek w Rogowie oraz Ośrodek w Kociszewie. Taki wyjazd będzie doskonałą okazją do rozwoju kompetencji pracowników w połączeniu z integracją zespołu.

Kursy organizowane na Państwa zamówienie są kursami zamkniętymi – tylko osoby zgłoszone przez Państwa mogą brać w nich udział. Z każdym uczestnikiem kursu podpisujemy umowę o świadczenie usług edukacyjnych, co gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Uczestnicy kursu/szkolenia otrzymają dyplom uczestnictwa w kursie lub certyfikat ukończenia kursu w zależności od Państwa preferencji.

W celu zgłoszenia zapytania o kurs zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami – szczegółowe informacje w zakładce kontakt oraz do skorzystania z gotowego formularza zgłoszeniowego. Na każde zgłoszenie odpowiadamy w najkrótszym możliwym czasie, a szczegółową ofertę przedstawiamy w terminie uzgodnionym z Państwem.

Integrujemy przez nauczanie
Uniwersytet Otwarty SGGW, dla ciekawych świata