Pomoc

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Tel.: 22 59 310 65

uobiuro@sggw.edu.pl

 

W jaki sposób można się zapisać na Kurs:

Istnieją dwa sposoby: elektroniczny i poprzez bezpośrednią wizytę w biurze UO SGGW. W przypadku zapisów elektronicznych:

  1. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się w Internetowym Systemie Obsługi Słuchacza (ISOS) – górny panel – rejestracja.
  2. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymujemy możliwość zalogowania się do ISOS, gdzie można śledzić wybrane Kursy oraz dokonane płatności.
  3. Po zalogowaniu należy wejść do wybranego Kursu wejść „Zapisz się na Kurs”.
  4. W tym momencie Państwo nie wpłacacie jeszcze pieniędzy. Wpłata następuję dopiero po otrzymaniu informacji od nas o tym, że Kurs został uruchomiony.
  5. Po otrzymaniu informacji o możliwości wpłaty macie Państwo na to 7 dni. Po tym terminie rezerwacja jest anulowana.

W przypadku zapisów bezpośrednich prosimy przyjść do naszej siedziby: ul. Nowoursynowska 166, budynek 8, pokój 8a, gdzie otrzymacie Państwo wszystkie niezbędne wyjaśnienia.

Gdzie odbywają się Kursy?

Kursy odbywają się na terenie Kampusu SGGW Ursynów przy ulicy Nowoursynowskiej w Warszawie.

Co jest wymagane do uczestnictwa w Kursie:

Wymagane jest ukończenie 15 roku życia i wniesienie opłaty. Bez znaczenia jest wcześniejsze wykształcenie czy też doświadczenie zawodowe.

Czy egzamin końcowy jest obowiązkowy?

Nie. Po ukończeniu Kursu, jeżeli byliście Państwo przynajmniej na 60% zajęć otrzymujęcie dyplom ukończenia Kursu. Jeżeli Państwo chcecie otrzymać Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności należy wtedy zgłosić chęć uczestnictwa w egzaminie i go opłacić.

Zostałem zapisany na listę rezerwową, co to oznacza?

O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisanie na listę rezerwową oznacza, że przekroczono już liczbę dostępnych miejsc na Kursie. W przypadku gdy osoby wcześniej zapisane anulują udział w Kursie zostanie do Państwa wysłane informacja o możliwości uczestnictwa w wybranym przez Państwa Kursie.