mgr Anna Cichowska

Dyplomowana coach, zrzeszona w Klubie Izby Coachingu, certyfikowana i akredytowana trenerka neuropsychologii PRISM - badania naturalnych preferencji behawioralnych. Ekonomistka w obszarze bankowości i rachunkowości. Członkini Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Praktyk zarządzania i rozwoju mocnych stron innych osób. Specjalizuje się w coachingu kariery, badaniu predyspozycji naturalnych zachowań, odkrywaniu zasobów, rozwoju kompetencji miękkich, mentoringu młodych menadżerów. Wspiera osoby, które czują się niespełnione zawodowo, w odnalezieniu sensu i radości w pracy, a dzięki temu równowagi w życiu osobistym. Pomaga młodym menadżerom nabyć i wdrożyć kluczowe umiejętności.

Pracuje indywidualnie z klientami. Prowadzi także warsztaty rozwoju osobistego dla wielu organizacji. Szkoli w obszarze kierowania i budowania zespołów w podejściu coachingowym dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Inicjatorka i jedna z prelegentek Forum Rozwoju Osobistego we współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie: TRENUJ ROZWÓJ. Autorka artykułów o tematyce związanej ze spełnioną karierą zawodową, jej rozwojem, przebudowaniem kariery, przeciwdziałaniem wypaleniu zawodowemu, poczuciem własnej wartości. Publikuje na stronach: www.acichowska.pl, www.high5.pl, www.malinowaplaneta.pl. W życiu towarzyszy jej myśl, że szczęście możliwe jest tylko wtedy, gdy żyje się w zgodzie z samym sobą.

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę