Ryszard Dałkowski

Niezależny konsultant, trener i wykładowca, zwolennik podejścia „informatyka w służ-bie biznesu”. Człowiek z pogranicza techniki i biznesu – zwolennik technologii tylko, gdy wnoszą nową wartość dla użytkowników. W branży IT od 1989 roku. Związany zarówno z firmami, które informatyki używały jako narzędzia, jak i z oferującymi systemy informatyczne. Przeszedł drogę od techniki, przez marketing i projekty wdrożeniowe po zarządzanie zespołem sprzedaży rozwiązań wspomagania biznesu.

W ramach prowadzonego dla Microsoft projektu „Open Source on Azure” przez 3 lata pracował z firmami i społecznościami open source w całej Europie Środkowo Wschodniej. Oprócz technologicznych, prowadził szkolenia pomagające firmom rozszerzać modele biznesowe z wykorzystaniem chmury komputerowej oraz szkolenia z umiejętności interpersonalnych i używania komputerów w codziennej pracy biurowej.

Posiada certyfikaty MCP, MCSA:Cloud, MCT (Microsoft Certified Professional, Certified Solutions Administrator, Certified Trainer), LEAN IT Foundation Specialist (APMG International Certified), Kelogg’s Marketing University Alumni.

Właściciel firmy konsultingowo-szkoleniowej Exertum.

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę

Aktualnie brak kursów prowadzonych przez tego wykładowcę