mgr Daria Galant

Powieściopisarka, reżyser, literaturoznawca oraz zaklinaczka koni - jak  wielokrotnie określały ją media w publikacjach dotyczących jej sposobów pracy z psychiką koni. Absolwentka Filologii Polskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego, Coachingu i Mentoringu  w Katedrze Systemów Zarządzania i Innowacji  Politechniki Łódzkiej oraz  Psychoanalizy w Literaturze w Instytucie Badań Literackich PAN w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi jako coach, wykładowca, trener koni (od 2000 r.), psycholog koni (od 2005) i trener alpak (od 2016). 
Jest autorką systemu wyspecjalizowanej metody pracy z psychiką koni i rozwojem osobowości przy współpracy z końmi -  Metoda Holy Equus . Prowadzi Szkołę Jeździecką Holy Equus, certyfikującą trenerów Metody Holy Equus, pracujących w Polsce i za granicą. Posiada uprawnienia instruktora jazdy konnej i instruktora hipoterapii. 
Badania nad behawiorem koni i alpak prowadzi wraz z mężem na ranczu w woj. mazowieckim.
W przypadku alpak jest to autorska metoda socjalizacji tych zwierząt w oparciu o sprawdzoną metodę Holy Equus, uwzględniającą  potrzeby uczestników terapii.

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę

Aktualnie brak kursów prowadzonych przez tego wykładowcę