mgr Anna Mazur-Kłucjasz

Trenerka biznesu, Coach i Team Coach ICC, Certyfikowana konsultantka Teorii Ról Zespołowych Belbina®, EATA "Europen Association for Transactiional Analysis cerytfikat - szkolenie 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej. Absolwentka filologii polskiej (komunikacja społeczna i PR) oraz podyplomowych studiów managerskich na SGH w Warszawie, a także podyplomowych Master Class of Management – psychologia działań managerskich na SWPS.
Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, jakości i rozwoju potencjału kompetencyjnego, tworzeniu i wdrażaniu oraz zarządzaniu projektami motywacyjno-rozwojowymi. Doświadczenie zdobywała pracując w branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz w  firmach eventowych i produkcyjnych. Pełniąc role managerskie odpowiedzialna była m.in. za tworzenie i wdrażanie programów motywacyjno-rozwojowych oraz zarządzanie i rozwój zespołów sprzedażowych.
Specjalizuje się w rozwoju kompetencji miękkich, prowadzi szkolenia, coachingi/team coachingi  oraz projekty rozwojowe skupione na rozwijaniu m.in. motywacji, komunikacji, budowaniu kultury w oparciu o współpracę, zarządzanie emocjami. Wspiera Klientów zarówno w osiąganiu celów osobistych, jak i w zwiększaniu efektywności i skuteczności zespołowej.
Ponadto jako praktyk biznesu specjalizuje się w pracy z zespołami sprzedażowymi oraz w motywacji do osiągania celów biznesowych, budowaniu zaangażowania i współpracy opartej na zrozumieniu i różnorodności.

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę

Z Emocjami na TY – oswój swoje emocje - Edycja XXI

Zapisy tymczasowo niedostępne

Termin: 07.04.2021 - 21.04.2021

Ostatni rok szczególne doświadczył nas emocjonalnie. Dla większości z nas uczucia jakich doznaliśmy były nowe, miały inny wymiar, często dotychczas nie odkryty. Kurs „ Z emocjami na TY” przybliży Ci oraz pomoże zrozumieć, to co działo się w Tobie z Twoimi emocjami w ostatnim czasie. Podczas kursu dowiesz się skąd się biorą emocje, uzyskasz większą sprawność emocjonalną. Będziesz potrafił/a rozróżnić emocje świadome od nieświadomych. Zrozumiesz jak bardzo potrzebne są wszystkie emocje, te które lubimy i te które lubimy mniej. Odkryjesz w sobie emocje autentyczne, emocje zastępcze. Spojrzysz na siebie inaczej, z większym zrozumieniem swoich stanów, reakcji z nimi związanych w konsekwencji, tego co się w Tobie dzieje oraz w kontakcie z innymi. Ludzie sprawni emocjonalnie są bardziej efektywni, lepiej i pewniej działają. Wykazują większą elastyczność w relacji z innymi we wszystkich sferach życia (biznesowej, osobistej i w kontakcie z samym sobą).  „Nie masz wpływu na to, co robią inni, ale masz wpływ na swoje reakcje” – Regina Brett Emocje towarzyszą nam na każdym kroku. Motywują nasze zachowania i dzięki nim mamy ochotę coś robić, podejmować nowe działania lub też nie. Umiejętność ich nazywania jest sztuką. Wymaga od nas ogromu pracy, przyglądania się swoim reakcjom na to, co się dzieje wokół nas. Umiejętnie ich nazywanie pomaga w ich kontrolowaniu. czytaj więcej

Cena: 300 zł

Wykładowcy: Anna Mazur-Kłucjasz

Liczba godzin: 12