Trener coach Agnieszka Nadstawna

TRENER & COACH: AGNIESZKA NADSTAWNA
• Coach Inteligencji Emocjonalnej (II stopień ICI), Trener kreatywności i zarządzania, Arteterapeuta.
• Wykładowca i prelegent.
• A także felietonistka, dziennikarka radiowa, pisarka i poetka.
• Dwie dekady doświadczeń biznesowych, w tym 17 lat własna firma (branża szkoleniowa, eventowa oraz kultura i sztuka). Obecnie pracuje samodzielnie i w zespołach trenerskich.

Pracuje jako trener i coach – zespołowo i indywidualnie. Jej treningi kreatywne połączone z grami coachingowymi rozbudzają wyobraźnię, wspomagają pomysłowość, prowadzą do odkrywania szybkich i skutecznych rozwiązań w biznesie i życiu osobistym. Integrują ludzi. Specjalizuje się w trenowaniu kreatywności i twórczego potencjału we wszystkich obszarach życia.

Prowadzi autorskie treningi rozwoju osobistego w formie kreatywnego warsztatu - dedykowanego zmianie. Pracuje łącząc różne techniki i metody: od arteterapii przez coaching, narzędzia trenerskie, team-building, włącza elementy treningu twórczości, narzędzia kreatywne, psychologię zabawy, psychomotorykę i inne.

Posiada licencje na prowadzenie gier coachingowych. Ponadto jest oficjalnym testerem w Polsce systemu płytek Trick-Logic, jako narzędzia trenerskiego. Także autorka wielu gier własnego pomysłu.

Pracuje wyłącznie z osobami dorosłymi. Specjalizuje się w sprawach biznesowych, zaś jej drugą grupą docelową są single.

Doświadczony event planner. W swoich programach szkoleniowych i warsztatowych nie waha się korzystać z ponad 20-letniego doświadczenia w branży eventowej  Dzięki temu jej zajęcia są ciekawe, dynamiczne (lub slow!), oryginalne i są skuteczne - spełniają cele uczestników oraz cele zleceniodawców.

Obecnie przygotowuje swoją kolejną publikację: opowiadania coachingowe.

Więcej: www.nadstawna.pl, www.blog.nadstawna.pl, www.single.nadstawna.pl

Kursy prowadzone przez tego wykładowcę

Aktualnie brak kursów prowadzonych przez tego wykładowcę